İNSAN KAYNAKLARI

Hakkımızda / About us

Firma Profilimiz

20.yüzyýlýn baþýnda kimya endüstrisinin uygulamalarýndaki yüksek korozyon direnci ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirilen paslanmaz çelik ile gelişmeye başlayan paslanmaz endüstrisi
günümüzde çok farklı şartları sağlayabilen geniş ürün yelpazesi ile temsil edilmektedir.

Ülkelerin gelişmişlik kriterlerinden biri sayılan paslanmaz çelik tüketimi ülkemizde kişi başı 5kg/yıl olup bu oran gelişmiş ülkelerde ortalama 20 kg/yıl dır.

Gıda, otomotiv, savunma, makine, mutfak aletleri gemi ve inşaat endüstrisinin ana ham madde girdilerinden biri olan paslanmaz çeliğin ham mamulden işlenip yarı mamul yada mamul haline
getirilmesi büyük önem arz etmektedir.

İşte bu ihtiyaca cevap verebilme amacı ile kurulan KOCAOĞLU müşterilerine paslanmaz çelik hammaddeyi işleyebilecekleri bir hale getirerek türk endüstrisinin hizmetine sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi, stok yapısı, makine parkuru ve son teknoloji ile donanmış servis merkezimiz ile tam ve zamanında teslimatımız. Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük unsurdur.

“Amacımız müşterilerimize en uygun fiyatları vermek ve taahütlerimizi tam zamanında yerine getirmek türk sanayisi ve ekonomisine katkı sağlamak gelecek nesillere ve rakiplerimize örnek olmaktır…”

Üretim Üretim